درباره ما

مرکز ترجمه پارس

وبسایت خدمات ترجمه پارس فعالیت خود را نخستین بار در سال 1384 آغاز نمود. هدف از راه اندازی این وبسایت ارائه راهکارهای ترجمه در بستر فضای الکترونیک و با بهره‌گیری از آخرین شیوه ها جهت تسهیل در این زمینه بوده است.

در این راستا با بهره گیری از فناوریهای روز دنیا جهت مدیریت پروژه‌های ترجمه و ابزارهای ترجمه به کمک رایانه همچون SDL Trados Studio ، WordFast و نرم افزارهای پیشرفته جهت استخراج و ویرایش متون در انواع فرمت های رایانه ای، همواره می‌کوشیم تا خود را همگام با استانداردهای جهانی در زمینه خدمات ترجمه نگاه داریم.

ارتباط پیوسته با مراکز بزرگ علمی دنیا در زمینه ترجمه و عضویت در انجمن‌های تخصصی مترجمان و شرکت در سمینارهای تخصصی و وبینارهای آموزشی ترجمه موجب می‌شود تا همواره دانش تخصصی خود را به روز نماییم و این دانش را به همکاران مجموعه نیز انتقال دهیم.

همچنین رقابت در بازار بین المللی ترجمه ما را بر آن داشته است تا همواره از شاهراه کیفیت به موفقیت دست یابیم. ما اصول و قواعد سختی را برای کنترل کیفیت ترجمه رعایت می‌کنیم که در نهایت رضایت مشتریان را به ارمغان آورده است.

و در نهایت با تشویق مترجمان موفق و فعال، می‌کوشیم تا آنها را در حرکتی مثبت و رو به جلو همواره یاری کنیم. چرا که موفقیت ما، مرهون تلاشهایی است که مترجمان پرتلاش ما بر خود هموار می کنند.

مهارت های ما

ترجمه
محلی سازی
ویرایش
تایپ
ترجمه شفاهی