وبلاگ ترانس پارس

آخرین مطالب و اخبار پیرامون ترجمه

14 دی 1394 منتشرشده در اخبار نوشته شده توسط 

اطلاعیه- افزایش نرخ خدمات ترجمه پارس در آینده نزدیک

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

به اطلاع می‌رسانیم که به زودی نرخ خدمات ترجمه در مرکز ترجمه پارس تغییر می‌یابد. و از تاریخ 1 بهمن 1394 قیمتهای جدید ارائه خواهد شد. ‌این افزایش قیمت که پس از 4 سال صورت می‌گیرد، با توجه به افزایش نرخ تمام شده ترجمه توسط مترجمین ما است.

با این حال مطمئن باشید که ما تلاش کرده‌ایم تا راهی پیدا کنیم و این افزایش قیمت را تا آنجا که ممکن است پایین نگه داریم. میزان بهره‌وری و استفاده از آخرین فناوریهای روز بازار به ما کمک کرده است تا این افزایش قیمت را به گونه‌ای تعدیل کنیم تا شما مشتریان وفادار و ارجمند ما، چوب این گرانی را نخورید. و در کنار افزایش قیمت، کیفیت خدماتمان را نیز تا حد زیادی بهبود خواهیم داد.

ما در طول 10 سال گذشته کوشیده‌ایم تا همواره بهترین کیفیت را در خدمات ترجمه به شما ارائه کنیم و مطمئناً بدون حضور و حمایتهای شما مشتریان فرهیخته، تا امروز مرکز ترجمه پارس نمی‌توانست در بازار پررقابت ترجمه باقی بماند و هر روز بهتر از قبل شود. در این مدت افتخار داریم که بیش از 500 مقاله علمی را جهت انتشار در ژورنالهای ISI ترجمه کنیم و حدود 8000 صفحه محتوای مختلف را برای مشتریان ایرانی و خارجی و عمدتاً به زبان فارسی ترجمه کنیم.

همچنین از 3 سال پیش خدمت جدیدی را با نام "پرشین فریلنسر"بنیان نهادیم تا افراد و سازمانها و صاحبین مشاغل بتوانند به راحتی پروژه‌های مختلف خود را در زمینه‌هایی همچون ترجمه، طراحی و ساخت وب، برنامه نویسی، حسابداری و گرافیک و غیره از طریق نیروهای متخصص آزادکار (فریلنسر) و از راه دور اجرا کنند. اکنون سامانه دورکاری پرشین فریلنسر یکی از با سابقه ترین سامانه‌های آزادکاری کشور و نخستین وبسایت ایرانی در این زمینه است که توانسته فریلنسرهایی را از سراسر جهان گرد هم آورد.

اکنون بیش از 800 فریلنسر ایرانی و حدود 280 فریلنسر خارجی در وبسایت پرشین فریلنسر مشغول فعالیت هستند و خدمات مختلفی را به مشتریان ارائه می‌کنند. همچنین با هماهنگی‌هایی که با وبسایت بین المللی Proz در آرژانتین انجام داده‌ایم، موفق شدیم سامانه جامع مدیریت ترجمه (Translation Workspace) را جهت تسهیل در پروژه‌های ترجمه، خریداری و راه اندازی نماییم تا مشتریان فرهیخته ما امکانات بیشتری را برای نظارت بر پروژه‌های ترجمه خود داشته باشند.

از طریق این سامانه که ویژه مشتریان شرکتی است، قادر خواهید بود تا مستقیماً بر نحوه انجام ترجمه و زمان بندی پروژه نظارت داشته باشید و در صورت لزوم با مترجم مورد نظر و مدیر پروژه‌تان گفتگو کنید.

همچنین با گسترش فعالیتهای بین المللی خود، موفق شدیم تا برای نخستین بار امکان پرداخت هزینه‌های ترجمه را با استفاده از ارزهای خارجی همچون دلار و یورو در وبسایت جهانی ترانس پارس فراهم کنیم تا مشتریان گرامی ما که در خارج از کشور هستند، با سهولت بیشتری از خدمات ترجمه و محلی سازی مرکز ترجمه پارس بهره‌مند شوند.

اینها و بسیاری امکانات و پیشرفتهای تخصصی که در طول 10 سال گذشته ایجاد نموده‌ایم، تنها به واسطه همراهی مشتریان فرهیخته‌ای همچون شما بوده است. و البته با این توسعه، همچنان با تواضع در خدمت شما هستیم تا مطمئن شویم که همچنان از خدمات ترجمه پارس رضایت دارید.

 

با سپاس و احترام فراوان

مصطفی دهقان

مدیر ارشد مرکز ترجمه پارس

خواندن 24241 دفعه